• Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб 9:00-15:00
  • Вс
Відділ продажу
0 800 75 40 04
БЕЗКОШТОВНОПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Технічна консультація з
автокондиціонерів:
Підбір запчастин за номером кузова або моделі авто

Autotechnics B2B

Відображено 0 по 0 з 0

Компанія Autotechnics – один із лідерів на українському ринку автозапчастин. Маючи склади та торгові команди по всій території України, вони працюють з більшістю професіоналів у сфері обслуговування автомобілів та продажу запасних частин.

Велика команда продуктових-менеджерів та фахівців-маркетологів щодня невпинно працює над просуванням та розвитком представлення брендів своїх постачальників. Autotechnics орієнтується на довгострокове та взаємовигідне співробітництво та шукає B2B партнерів, які можуть гарантувати якість продукції, підтримувати високий рівень сервісу та забезпечити привабливість з погляду ведення бізнесу.

Якщо Ви хочете стати партнером компанії, надішліть інформацію про Вашу компанію та Ваші пропозиції за допомогою форми зворотного зв'язку на B2B порталі, і з Вами зв'яжеться відповідальний менеджер. Autotechnics використовує сучасні інструменти управління складськими запасами, які дозволяють виконувати понад 90% замовлень від своїх клієнтів, а власний парк із сотень автомобілів дозволяє забезпечувати своєчасну доставку до будь-якого обласного центру нашої країни. Доставка з регіонального складу B2B клієнтам здійснюється протягом дня. Замовлення з центрального складу компанія доставляє до будь-якого свого регіонального відділення наступного дня вранці.
В цій категорії немає товарів.