• Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб 9:00-15:00
  • Вс
Відділ продажу
0 800 75 40 04
БЕЗКОШТОВНОПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Технічна консультація з
автокондиціонерів:
Підбір запчастин за номером кузова або моделі авто

Датчик оборотів компресора кондиціонера


Товари:
396грн. з ПДВ

  • Наявність: Є на складі
Датчик оборотів компресора кондиціонера
[250986]
Характеристики :
OEM: Оригінальний виробник: Denso
Номери аналогів:
Denso: 076300-0610, 464900-0610
Cargo: 250986
Застосовується в агрегатах:
Відображено 1 по 1 з 1

Датчик оборотів компресора кондиціонера – це важлива складова системи кондиціонування повітря в автомобілі. Він вимірює швидкість обертання компресора, що дозволяє контролювати роботу кондиціонера та забезпечувати оптимальний комфорт у салоні автомобіля.

При виборі датчика оборотів компресора кондиціонера варто звернути увагу на кілька важливих факторів. По-перше, переконайтеся, що датчик підходить для вашої марки і моделі автомобіля. Кожен виробник може мати свої вимоги щодо датчика оборотів.

По-друге, зверніть увагу на якість виробника. Важливо обрати датчик від надійного виробника, що гарантує якість і довговічність продукту.

Нарешті, варто зазначити, що сайт Альт Стар є відомим та надійним постачальником автозапчастин. Вони пропонують широкий вибір датчиків оборотів компресора кондиціонера високої якості. Замовлення на їхньому сайті зручне та надійне, а ціни конкурентні.

Купівля датчика оборотів компресора кондиціонера на сайті Альт Стар має свої переваги. Ви можете вибрати потрібний вам товар зі зручним фільтром пошуку, ознайомитися з докладною інформацією про кожен продукт та скористатися доставкою прямо до вашого дому.