• Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб 9:00-15:00
  • Вс
Відділ продажу
0 800 75 40 04
БЕЗКОШТОВНОПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Технічна консультація з
автокондиціонерів:
Підбір запчастин за номером кузова або моделі авто

Фільтри


Підкатегорії:

Спеціальний елемент - фільтри для авто призначені для очищення палива, повітря і масла, що забезпечує роботу автомобіля. Покращує роботу автомобіля, підвищує ефективність і продовжує термін служби компонентів і систем автомобіля, фільтруючи та утримуючи частинки бруду та пилу. Передчасна заміна фільтра може призвести до структурних проблем і скоротити термін служби.

Типи та функції автомобільних фільтрів

Якщо раніше, коли виробництво автомобіля тільки починало розвиватися, його конструкція не передбачала системи очищення, що призводило до частих поломок, то поява фільтрів кардинально змінило ситуацію.

Фільтри автомобільні відрізняються не тільки специфікою призначення, але і ступенем очищення. Зазвичай виділяють три класи:

-Пил та інші шкідливі частинки чудово вловлюються.

-Утримує забруднення від 1 мкм.

-Він має низьку чутливість і може вловлювати небажані частинки розміром від 10 мкм.

Якість фільтра до авто відрізняється від виробника до виробника, і, хоча вони можуть виглядати та звучати схоже, використовувані матеріали та технології виготовлення впливають на їх продуктивність.

Повітряний фільтр

Всі автомобілі оснащені витратними матеріалами, такими як повітряні фільтри, щоб уникнути потрапляння бруду в двигун. Завдяки його роботі затримуються всі сторонні домішки, в двигун надходить очищене повітря, знижується рівень шуму і регулюється температура палива.

За конструкцією елементи бувають кільцевими, панельними, безрамними і циліндричними, а в середньому після 15-30 000 км пробігу кілька індикацій підкажуть, коли пора міняти фільтр:

  • Підвищена витрата палива
  • Знизилася потужність двигуна
  • Проблеми із завантаженням
  • На панелі приладів активується індикатор «Check Engine»
  • Наявність масляних плям і загальне забруднення фільтрів свідчить про зниження пропускної здатності

Масляний фільтр

Кожна заміна масла неодмінно супроводжується заміною масляного фільтра. Його завдання - очищення від бруду, пилу, кіптяви і шкідливих частинок. В середньому після 10-15 тис. км пробігу цей витратний матеріал слід замінити. Фільтр встановлений на блоці двигуна і являє собою циліндр з металевим корпусом і деталями всередині фільтра. Паливний фільтр

Наявність зайвих домішок у складі палива неприпустима. Це неминуче призводить до поломки двигуна. Для видалення іржі, пилу та частинок води встановлено паливний фільтр. Фільтруючий шар складається зі спеціального паперу, просоченого акриловою смолою.

Салонний фільтр

Встановлюючи салонний фільтр перед забором повітря з вулиці, це не тільки запобігає потраплянню пилу і сміття в салон і забезпечує комфорт, але і запобігає засміченню кондиціонера і радіатора пічки.