• Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб 9:00-15:00
  • Вс
Відділ продажу
0 800 75 40 04
БЕЗКОШТОВНОПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Технічна консультація з
автокондиціонерів:
Підбір запчастин за номером кузова або моделі авто

Шківи генератораДля чого потрібен шків

Найбільш поширеною причиною відмови роботи є шків генератора. Вони захищають систему від вібрацій та забезпечують правильний натяг ременя. Натяг ремінної передачі можна змінювати без значної деформації шківів. Нерідко внутрішня сторона шківа треть і розколює кріплення.

При цьому виникає люфт, який сприяє порушенню зчеплення і призводить до обриву самого ременя. Прослизання ременя, зміна загальної форми, надмірне пошкодження центральної частини, короблення лицьової поверхні, подряпини та тріщини також є типовими причинами ушкоджень.

У процесі експлуатації автомобіля колінчастий вал постійно перебуває у русі і може бути порушений навіть найменшою вібрацією. Шків до генератора захищають генератор та зменшують шум, викликаний рухом ремінної передачі.

Вони також знижують навантаження на генератор, що означає, що генератор зношується повільніше навіть на високих швидкостях. Тому регулярний огляд шківів має вирішальне значення для запобігання великої кількості пошкоджень автомобіля та продовження терміну служби дорогих компонентів.

Можливі проблеми

Шківи генератора можуть бути важкозамінними, якщо їх не замінити вчасно, оскільки окислення може призвести до заклинювання шківів. Зручніше використовувати інструмент із тонкою формою леза.

Для видалення корозії рекомендується використовувати гальмівну рідину або хімічні засоби. Перед видаленням пошкоджених елементів достатньо нанести невелику кількість складу.

Якщо спеціальні ключі недоступні, слід використовувати інші методи.Спочатку зафіксуйте вал ротора так, щоб він не міг обертатися. Потім зніміть гайку, що фіксує шків ременя генератора і деталь, що замінюється. Можно купити шків до генератора на нашому сайті.

Всі роботи виконуються за допомогою двох інструментів із шестигранною та торцевою головкою відповідного розміру.

Спеціальні можливості

Шків генератора - це тендітний компонент вартістю 4 000 рублів, який у жодному разі не можна ламати. Це з тим, що це елемент не твердне у процесі виробництва. Найменший люфт, що виникає під час руху, також може сприяти пошкодженню.

Тому при монтажі необхідно приділити особливу увагу надійності кріплення елементів кріплення. Крім того, у процесі виготовлення на поверхні елемента можуть з'явитися мікроскопічні подряпини, які можуть збільшитись у процесі експлуатації та скоротити термін служби деталі.