• Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб 9:00-15:00
  • Вс
Відділ продажу
0 800 75 40 04
БЕЗКОШТОВНОПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Технічна консультація з
автокондиціонерів:
Підбір запчастин за номером кузова або моделі авто

Стенд для проверки генераторов


Товари:

  • Наявність: Є на складі
Стенд для проверки генераторов
[ASG-017]
Характеристики :
V: 380
Ампер: 150
Номери аналогів:
Автоніка: ASG-017
Motorherz: ME-1B
Застосовність авто:
Стенд для проверки стартеров и генераторов
194247грн. з ПДВ

  • Наявність: Є на складі
Стенд для проверки генераторов
[ME-2]
Номери аналогів:
Motorherz: ME-1B/380V
Застосовність авто:
Стенд предназначен для проверки без непосредственной установки на автомобиль работоспособности генераторов и стартеров легковых и грузовых автомобилей с бортовой сетью 12 и 24В и измерения их электрических параметров. Питание стенда осуществляется от сети переменного тока 380V. Стенд оборудован электронным управлением двигателя, обеспечивающим плавный пуск и остановку двигателя, плавную регулировку оборотов шкива двигателя от 0 до 3000 об/мин. в прямом и реверсивном режимах. Максимальный ток нагрузки при проверке генераторов - до 155А (до 200А в регуляторах с изменяемым напряжением), обеспечиваемый включением 5 независимых активных нагрузочных режимов (в версии стенда для сети питания 220V максимальный ток нагрузки при проверке генераторов - до 105А (до 140А в регуляторах с изменяемым напряжением), В стенде обеспечивается проверка не только силовых, но и информационных выходов современных генераторов: L (D+), P-D, FR-SIG, DFM (LOW и HIGH), RLO, BSS/COM и LIN. Также обеспечивается проверка генераторов с внешними реле регуляторами А и В типов. На приборах в процессе измерения происходит наглядная цифровая индикация измеряемых (ток и напряжение) параметров.
Відображено 1 по 2 з 2

Для чого потрібен стенд?

Перш ніж почати ремонтувати генератор, його діагностують. Оглядають зовні на наявність видимих ​​пошкоджень, тріщин на кришці, або перевіряють заїдання валу при прокручуванні підшипниковому вузлі. Якщо чутно шелест або скрегіт, генератор розбирають – причина явна і криється в несправних підшипниках. Якщо зовнішній огляд не показав видимого дефекту, генератор перевіряють на діагностичному лабораторному стенді.

Що перевіряє діагностичний стенд?

Стандартний стенд для перевірки генераторів використовується в автомайстернях та на СТО, на основі яких виконують саморобні стенди – СКІФ-1-0,1 та стенд Е240М, інші моделі.

За допомогою стенду перевіряють:

Технічні параметри генератора – змінний та постійний струм з напругою від 12 до 24 В та потужністю до 3 кВт у режимі холостого ходу або під навантаженням до 1,2 кВт.

-Характеристики та вимірювання реле-регуляторів генератора.

-Параметри стартерів напругою від 12 до 24 В та навантаженням до 9 кВт на холостому ходу.

-Працездатність комутаційних реле та реле-регуляторів.

-Характеристики інших електродвигунів для допоміжних механізмів автомобіля.

-Справність діодів та інших напівпровідників.

-Вимірювання опорів.

З чого складається діагностичний стенд?

Джерело живлення служить для вироблення напруги постійного струму. Електрична схема вимірювання цілісності ізоляції побудована на основі обмежувальних резисторів та тиратрону.

Для вимірювання опору постійному струму є омметр. Частоту обертання вимірює тахометр.Вимірювання сили струму виконується амперметром через шунти, межа виміру до 1000 А.

Вольтметр вимірює напругу, складається з вимірювального приладу та додаткових резисторів. Вимірювач крутного моменту складається з перетворювача гальмівного зусилля, перемикачів та вимірювального приладу.

Навантаження генераторів плавно змінюється за допомогою реостатів. Перемикач вимірює ступінчасте регулювання сили струму навантаження генераторів.

Порядок перевірки генератора на діагностичному стенді

Перевірку виконують у два етапи:

Без навантаження – величина напруги, виміряна на висновках обмотки збудження має перевищувати величину, зазначену в паспортних характеристиках. Усі показники мають відповідати нормам та умовам.

Перевірка під навантаженням Справний генератор при вимірі напруги на обмотці збудження під час максимального навантаження не перевищить значення, зазначене у паспорті пристрою.

Також на схожих пристроях перевіряють та й стартери, використовуючи стенд для перевірки генераторів і стартерів