• Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб 9:00-15:00
  • Вс
Відділ продажу
0 800 75 40 04
БЕЗКОШТОВНОПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Технічна консультація з
автокондиціонерів:
Підбір запчастин за номером кузова або моделі авто

Умови рекламації

Розгляд рекламації

Рекламація  не розглядається за такими позиціями: реле-регулятори генератора, діодні мости генератора, діоди, що втягують реле стартера, котушки запалювання, комутатори системи запалювання, датчики, паливні насоси, свічки запалювання, модулі та клапани EGR .

Гарантія не поширюється на запчастини, якщо в конструкцію відповідної системи автомобіля були внесені зміни, не передбачені заводом виробником для даної комплектації автомобіля, у тому числі переобладнання під інші, ніж передбачено паливо або витратні матеріали; внесені зміни до налаштувань систем автомобіля не передбачені заводом-виробником.

1.      Узгодити рекламацію з куратором.

2.      Завантажити формуляр рекламації, роздрукувати та заповнити.

3.      Оформити відповідну заявку на сайті в особистому кабінеті ( http://altstar.ua/index.php?route=account/return/add).

4.      Для розгляду рекламаційного випадку необхідно надати такі документи:

а) Акт рекламації з печаткою організації, яка робила установку;
б) Формуляр рекламації (завантажити на сайті та заповнити);
в) Оригінал або копія замовлення-наряду, що підтверджує встановлення рекламаційної запасної частини на сертифікованій станції технічного обслуговування.

5.Інформація про відправлення обов'язково повідомляється куратору.

6 . Відправлення товару на розгляд рекламації здійснюється лише з допомогою клієнта.

     Гарантійна політика Bosch:

          На системи та компоненти бензинового або дизельного живлення та впорскування, генератори, стартери та запчастини до них виробництва BOSCH гарантію підтримує мережа гарантійних станцій «Бош Авто Сервіс». У разі виникнення претензій щодо якості відповідної продукції BOSCH, покупцеві необхідно звернутися до найближчого сервісу компанії BOSCH.
Гарантія на складні вироби, а саме: генератори, стартери та запчастини до них, компоненти системи живлення та управління двигуна, надається тільки при їх монтажі, діагностиці та ремонті на:
- Бош Авто Сервіс
- Бош Дизель Центр
- Бош Дизель Сервіс
- Експертних центрах Бош , що мають відповідну авторизацію;
- офіційних СТО виробників автомобілів (оригінальних сервісів) з наданням підтверджуючих документів у вигляді оформленого відповідним чином замовлення-наряду із зазначенням усіх виконаних робіт. Інформація за адресою:

http://ua.bosch-automotive.com/uk/parts_and_accessories/warranty/warranty_support_1
https://www.boschcarservice.com/ru/workshop_search_ua/workshop_search
або по телефону лінії тех. підтримки Bosch: 0 800 500 303

Важливо!

1.      Недотримання вищезазначених умов тягне у себе відмова у поверненні чи рекламації.

2.      Менеджер має право запросити у клієнта інші супутні документи для з'ясування причин виникнення або рекламації.

3.      Повернення та рекламації відправляються, вклавши в посилку всі вищезгадані документи.


Умови розгляду рекламацій.ТОВ «АЛЬТ-СТАР» є офіційним дистриб'ютором, представленим в асортименті автомобільних запчастин та ретранслює гарантійні умови від виробників даних запчастин.

Всі запчастини та агрегати з асортименту ТОВ «АЛЬТ-СТАР» щодня використовуються в ремонті, встановлюються на автомобілі у мережі СТО ТОВ «АЛЬТ-СТАР» та відповідають усім технічним стандартам виробників.  1. Загальні положення для отримання (збереження) гарантії, терміни та умови, порядок звернення щодо рекламацій.

При прийомі товаруклієнт повинен переконатися, що отримав саме той товар, який замовляв, перевірити комплектацію, перевірити на цілісність товару і заводської упаковки. При виявленні невідповідності цілісності, комплектації, пошкодження клієнт повинен повідомити відповідального куратора ТОВ Альт-Стар протягом дня після приймання товар. Після погодження з куратором клієнт повинен оформити рекламацію в особистому кабінеті. Якщо після постачання минуло більше одного дня, то претензії не ухвалюються.

Перед встановленнямдеталі на техніку, клієнт (механік) повинен переконатися, що ця деталь підходить, порівнявши її зі знятою деталлю. Деталі зі слідами установки не підлягають поверненню. Деталі у прозорій упаковці перевіряються на сумісність без розтину. Повернення деталей з відкритою прозорою упаковкою не допускається.

На всі запчастини та агрегати поширюється гарантія до 6 місяців, або до 10 тис км (на продукцію Bosch див. пункт №4), залежно, що раніше настане, від дати покупки у Альт-Стар.

  1. Гарантія не підтримується у таких випадках:

Запчастини та агрегати, що мають ушкодження, спричинені аварійним підвищенням або зниженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі.

З механічними пошкодженнями, отриманими під час монтажу або демонтажу, внаслідок аварії, недбалої експлуатації або при спробі самостійного ремонту. Пошкоджені або втратили частину/повністю свої робочі характеристики. Частково або повністю втратили працездатність в результаті використання у поєднанні з супутніми вузлами, компонентами або робочими рідинами видатковими матеріалами, що не передбачені автовиробником для даного автомобіля (вузла) / не відповідної якості / незадовільного стану / не відповідають вимогам виробника. З ознаками перегріву внаслідок порушення правил експлуатації чи технології виконання робіт.

Модифіковані при установці (зміна конструкції, геометрії або властивостей матеріалу виробу, шліфування, підрізування, нанесення додаткових покриттів/фарбування). З ознаками втручання внаслідок спроб самостійного відновлення/ремонту гарантійного виробу.

Вийшли з ладу внаслідок експлуатаційного зносу (у тому числі у випадках, коли ступінь та інтенсивність зносу залежать від/зумовлені технічним станом супутніх компонентів та вузлів, характером та особливостями експлуатації).

Встановлені без попередньої кваліфікованої оцінки стану автомобіля (діагностики автомобіля). Встановлені з порушенням технології виконання ремонтних/монтажних робіт або без дотримання вимог виробника щодо технології заміни, у т.ч. без заміни супутніх компонентів відповідного вузла, масел, робочих рідин відповідної якості та специфікації (згідно з технологічними вимогами виробника); Встановлені без використання спеціального інструменту у випадках, де це необхідно. Відсутність підтвердження використання спеціального інструменту там, де для монтажу необхідно його використання та без використання цього інструменту існує реальна можливість пошкодити деталі або зробити монтаж неправильно.

Експлуатовані у важких умовах (спортивні змагання тощо);

Експлуатовані у поєднанні з компонентами, які не відповідають конструктивним вимогам виробника, або якщо в конструкцію відповідної системи автомобіля були внесені зміни, які не передбачені заводом виробником для даної комплектації автомобіля, у тому числі переобладнання під витратні матеріали, відмінні від передбачених автовиробником. Встановлені у транспортний засіб, у якому було зроблено зміни у налаштуваннях систем, не передбачені заводом-виробником.

Встановлені самостійно, а чи не на сертифікованій станції технічного обслуговування.

Гарантійний термін експлуатації яких минув на момент виявлення дефекту.  1. Гарантія не підтримується за групами товарів у таких випадках:

3.1 Стартери, генератори та деталі до них

- попадання води, бруду, технічних рідин, що призвело до виходу агрегату з ладу.

- з ознаками перегріву внаслідок порушення правил експлуатації.

- Якщо стартер або генератор зазнавали великого навантаження, про що свідчить одночасний вихід з ладу, що втягує реле, щіткового вузла, статора, ротора, бендикс або реле, що втягує, зі слідами перегріву, з пошкодженим редуктором.

- Механічні пошкодження на шліцах бендіксу стартера.

- Відсутність підтвердження діагностики стану акумулятора перед встановленням нового стартера або генератора.

- Відсутність Акту діагностики електричних мереж та супутніх вузлів, таких як контактна група замку запалювання, вінця моховики, двигуна.3.2 Система кондиціювання

- У разі поломки та заміни компресора кондиціонера не було проведено обов'язкового промивання системи кондиціювання, не було проведено заміну радіатора системи кондиціювання, не замінено фільтр осушувач, розширювальний (ТРВ) клапан та інші необхідні компоненти відповідно до вимог виробника. Радіатор кондиціонера не підлягає промиванню, так як вузькі канали засмічуються дрібними частинками, які знову призводять до виходу системи кондиціонування.

- Якщо при монтажі деталей системи кондиціонування використовувалися ущільнювачі, які не передбачені виробником.

- У разі, якщо при монтажі компресора кондиціонування використовувалося масло, не передбачене виробником.

- Якщо при монтажі деталей або ремонті системи кондиціонування використовувалися герметики, так звані Leak STOP .

- У разі, якщо при розтині системи кондиціювання, не було проведено обов'язкової заміни осушувача.

- У випадку, якщо при установці нового компресора кондиціонера, не було проведено процедуру запуску нового компресора.3.3 Деталі електрообладнання, системи запалення та подачі палива

- Якщо відсутні результати діагностики стану електрообладнання та електричної мережі автомобіля на момент виявлення поломки та перед встановленням нових компонентів. Результати діагностики повинні містити інформацію про відповідну несправність код помилки, що відображає, і її трактування (з відображенням результатів у вигляді роздрукованого звіту, або фото, або в електронному варіанті). Претензії не приймаються до розгляду у разі відсутності зазначеного протоколу.

- Якщо відсутнє підтвердження вимірювання тиску/продуктивності паливного насоса (за скаргами на продуктивність паливного насоса).

- Ушкодження, що спричинені аварійним підвищенням або зниженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі.

- встановлені в транспортний засіб, в якому були зроблені зміни в налаштуваннях систем та зміна типу палива, не передбачені заводом-виробником.

-Паливний насос, перед установкою обов'язково слід виконати чищення паливного бака та
паливопроводів. Допускається використання лише рекомендованих автовиробником
паливопроводів. Не допускається експлуатація насоса без фільтру.
Якщо всередині
насоса будуть виявлені сліди бруду, води, абразивного зношування попадання агресивних
речовин тощо.3.4 Ступиці та підшипники маточок.

- встановлених без застосування деталей із комплекту (сальників, шплінтів, болтів, гайок тощо);

- встановлених без дотримання відповідних технологічних умов та інструкцій (у тому числі без застосування відповідного обладнання та інструменту)

Гарантія не підтримується без надання інформації:

1) Підтвердження типу та стану спеціального інструменту, який використовувався для встановлення

2) Момент затяжки центрального болта / гайки (якщо є), та копія паспорта повірки динамометричного ключа

3) Для заявок зі скаргою на люфт або усунення підшипника – фото вимірювання еліпсності отвору поворотного кулака.3.5 Рульове управління: насоси ГУР та рульові рейки

-якщо є сліди стороннього втручання або спроба самостійного ремонту.

-якщо виявлено несанкціоновані зміни конструкції або схеми виробу, що не передбачені заводом-виробником.

-Виявлено несанкціоновані зміни в гідравлічній системі автомобіля (шланги, бачок, рульова рейка)

- механічні ушкодження

-Ушкодження, спричинені потраплянням всередину насоса бруду та інших домішок.

-пошкодження, спричинені невідповідністю параметрів рідини, рекомендованим виробником автомобіля

- не проводилися регламентні роботи при заміні насоса ГУР, а саме: не усунуті течі гідравлічної рідини та підсмоктування повітря по всій магістралі, не проводилося обов'язкове промивання гідравлічної системи рульового управління до встановлення нового насоса ГУР (промивати виключно на старому насосі ГУР); не проведено процедуру «розповітрювання» гідравлічної системи.

-Не замінено розширювальний бачок ГУР із вбудованим фільтром. (Бачок із вбудованим фільтром промиванню не підлягає).

-не заповнена або відсутня технологічна картка встановлення насоса ГУР.

- не надані моменти затягування, що застосовувалися при встановленні та копія паспорта перевірки динамометричного ключа.

- не надано тип та кількість рідини, а також опис процедури прокачування (для насосів ГУР)

4. Гарантійна політикапродукції BOSCH:   На системи та компоненти бензинового або дизельного живлення та впорскування, генератори, стартери та запчастини до них виробництва BOSCH гарантію підтримує мережа гарантійних станцій «Бош Авто Сервіс». У разі виникнення претензій щодо якості відповідної продукції BOSCH, покупцеві необхідно звернутися до найближчого сервісу компанії BOSCH.
Гарантія на складні вироби, а саме: генератори, стартери та запчастини до них, компоненти системи живлення та управління двигуна, надається тільки при їх монтажі, діагностиці та ремонті на:
- Бош Авто Сервіс
- Бош Дизель Центр
- Бош Дизель Сервіс
- Експертних центрах Бош , що мають відповідну авторизацію;
- офіційних СТО виробників автомобілів (оригінальних сервісів) з наданням підтверджуючих документів у вигляді оформленого відповідним чином замовлення-наряду із зазначенням усіх виконаних робіт. Інформація за адресою:
http://ua.bosch-automotive.com/uk/parts_and_accessories/warranty/warranty_support_1 https://www.boschcarservice.com/ru/workshop_search_ua/workshop_searchабо по телефону лінії тех. підтримки Bosch: 0 800 500 303 5. Для розгляду рекламації покупець має надати повний пакет документів:

5.1 у строк до 14 днів після зняття запчастини з автомобіля надати з повним пакетом документів на склад ТОВ «АЛЬТ-СТАР».

5.2 Надати повний пакет документів:

1. Заповнений гарантійний талон (якщо передбачений заводом-виробником) з печаткою продавця;

2. Копію замовлення-наряду СТО на встановлення та зняття запчастини, який повинен містити повну інформацію про СТО (назву, адресу, телефони тощо), автомобіль (марка, модель, рік випуску, двигун, № кузова, пробіг автомобіля) повний перелік виконаних робіт та встановлених запчастин, витратних матеріалів (з печаткою продавця);

3. Копію накладної або чека, згідно з якою рекламаційну деталь було придбано на ТОВ «АЛЬТ-СТАР»

4. Акт рекламації, заповненого на СТО, де встановлювалася деталь, з повними даними про автомобіль (номер кузова, параметри двигуна, пробіг автомобіля на момент встановлення та на момент зняття запчастини) з описом дефекту запчастини та докладним описом стану всіх запчастин вузла автомобіля, якому проводилася заміна запчастини (з печаткою виконавця);

5. Висновок діагностичного обладнання про відповідну несправність відображає код помилки та її трактування (з відображенням результатів у вигляді роздрукованого звіту, або фото, або в електронному варіанті) та результати діагностики стану електрообладнання та електричної мережі автомобіля на момент виявлення поломки та перед встановленням нових компонентів - Для елементів електроустаткування.

- акт рекламації, заповненого на СТО, де встановлювалася запчастина, з повними даними про автомобіль (номер кузова, параметри двигуна, пробіг автомобіля на момент встановлення та на момент зняття запчастини) з описом дефекту запчастини та докладним описом стану всіх запчастин вузла автомобіля, в якому проводилася заміна запчастини (з печаткою виконавця);

- для електрообладнання повинні бути надані результати діагностики стану електрообладнання та електричної мережі автомобіля на момент виявлення поломки та перед встановленням нових компонентів. Результати діагностики повинні містити інформацію про відповідну несправність код помилки, що відображає, і її трактування (з відображенням результатів у вигляді роздрукованого звіту, або фото, або в електронному варіанті).

6. Зобов'язання АЛЬТ-СТАР щодо розгляду рекламації:

- «Альт-Стар» зобов'язується розглянути рекламацію протягом гарантійного терміну

-надати відповідь протягом 21 днів * з моменту надходження запчастини та комплекту рекламаційних документів.

-у разі задоволення рекламації - агрегати ремонтуються та повертаються покупцю, а запчастини підлягають заміні на нові (за наявності відповідної запчастини на складах компанії).

-у разі незадоволення рекламації - повернути надану запчастину покупцю. Якщо покупець у 14-денний термін з моменту відповіді не забирає запчастину, то компанія не відповідає за подальше її зберігання.

* Якщо запчастина передана постачальнику для подальшого розгляду рекламації, термін відповіді клієнту може бути збільшено. Постачальник залишає за собою право вимагати додаткову інформацію, необхідну для розгляду рекламаційного звернення, у тому числі з наданням відповідних документів – роздруківок протоколів діагностики, фото відео фіксації, надання транспортного засобу або компонентів, поєднаних із рекламаційним виробом для перевірки.