• Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб 9:00-15:00
 • Вс
Відділ продажу
0 800 75 40 04
БЕЗКОШТОВНОПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Технічна консультація з
автокондиціонерів:
Підбір запчастин за номером кузова або моделі авто

Пошук запчастин по VIN коду

Автомобіль – це справжній член сім’ї, завдяки якому ми працюємо, відпочиваємо і створюємо всі умови для комфортного буденного життя. Тому його обслуговування повинно бути максимально якісним, своєчасним і відповідальним. Обирайте надійну сервісну станцію, досвідченого механіка і тільки високоякісні деталі, повністю сумісні з вашим авто.

Запчастини по ВІН-коду

При підборі комплектуючих для будь-якого транспорту надважливу роль відіграє їх сумісність з вашим авто. Адже оригінальні деталі – запорука довготривалого життя механізмів, безпека на дорозі та комфорт під час поїздки. Подібну гарантію дають запчастини по він-коду. Навіть якщо ви новачок автомобільної справи, пошуки та купівля всього необхідно для ремонту чи планового ТО стануть простою та легкою «прогулянкою» по авторинку.

Що таке ВІН-код на авто?

VIN-код – це унікальний номер автомобіля, комбінація якого ніколи не повторюється і є індивідуальним номером для кожного окремого транспорту. З його допомогою є змога перевірити стан авто перед купівлею, підібрати фарбу для ремонту та знайти певну деталь. Таким дієвим способом користуються абсолютно всі автомобілісти, тому що тільки так кожна нова деталь буде «рідною» і максимально якісною.

Як розшифрувати?

Термін «VIN» є абревіатурою, що означає «vehicle identification number» - ідентифікаційний номер автомобіля. Код містить 17 символів, де є цифри від 0 до 9 та латиниця. Закодована інформація:

 • регіон виробництва;
 • країна походження;
 • характеристика та комплектація автомобіля (модель, тип кузова, специфікація);
 • контрольна цифра;
 • модельний рік;
 • код заводу;
 • серійний номер транспорту.

Слід зазначити, що інформацію отримати не просто. Аби її розшифрувати необхідно скористатись відповідними міжнародними каталогами з поясненням усіх даних. Професіонали своєї справи обов’язково користуються необхідними джерелами, враховуючи особливості вашого авто.

Як працює пошук запчастин за ВІН-кодом?

Пошук запчастин по ВІН-коду – максимально проста та оперативна справа. Аби підібрати необхідні запчастини виконайте декілька простих кроків і насолоджуйтесь цілим каталогом «рідних» комплектуючих.

Підбір запчастин по ВІН-коду: 1. Знаходячись на обраному інтернет-сайті перейдіть на сторінку «Пошук запчастин». В полі «VIN» введіть номер із 17 символів, вкажіть марку автомобіля. 2. Опишіть деталі, які шукаєте, вкажіть кількість. Якщо необхідно знайти декілька позицій, кожну потрібно вводити з нового рядка. 3. Натисніть клавішу «Підібрати» і очікуйте перелік варіантів.

В залежності від ресурсу, результати ви отримаєте одразу або через певний час очікуйте зворотного зв’язку. В останньому випадку менеджер онлайн-сервісу самостійно підготує для вас найкращі пропозиції, в той час, як ви продовжуєте займатись особистими справами. Оцінивши результати пошуку, можна здійснити замовлення в режимі онлайн.

Помилки при підборі за ВІН-кодом

Знайти запчастини по ВІН-коду не завжди вдається. Користувачі зіштовхуються з відсутністю необхідних деталей чи некоректним пошуком. Подібне відбувається з декількох причин:

 • останні стандарти по VIN-коду були затверджені в 1981 році, але не всі виробники автомобілів суворо дотримуються нових правил; якщо ви намагаєтесь підібрати запчастини по ВІН-коду для автівки 80-х років, можуть виникнути проблеми;
 • в минулому при виробництві одного і того ж автомобіля в різних країнах використовувались різні комплектуючі елементів підвіски, подібну детальну інформацію вказують лише сучасні моделі, тому підібрати максимально вірний варіант можливо лише для транспорту 2000-х років;
 • розмитнені автомобілі супроводжуються певними проблемами у подальшому її ремонті, тому як такі автівки в минулому можуть бути спецтранспортом; в такому випадку купити запчастини по ВІН-коду стає не достовірною справою;
 • найбільш поширена проблема – це тюнінг попереднім власником; якщо під час перероблення транспорту були використані не «рідні» комплектуючі, то подальший ремонт стане проблемним, як і пошук запчастин по VIN-коду.

Не зважаючи на певні складнощі, купити запчастини по VIN-коду все ж гарне рішення, яке гарантує вірний вибір.

Підбір запчастин за VIN-кодом в Альт Стар

Ви саме зараз ви знаходитесь у пошуках запчастин для свого «залізного коня»? Вам потрібно суворо дотримуватися закладеного бюджету? Компанія Альт Стар пропонує свої послуги, гарантуючи високоякісну, оригінальну продукцію та спрощену процедуру пошуку\замовлення всіх необхідних комплектуючих.

Онлайн-сервіс приймає та опрацьовує замовлення по всій країні, надаючи змогу кожному автовласнику оновити своє авто. Що ви отримаєте:

 • першокласну продукцію та гарантійний термін;
 • безкоштовна консультація та супровід у пошуках;
 • покроковий контроль кожного замовлення від початку до кінця;
 • широкий асортимент товарів на іноземний та вітчизняний транспорт;
 • регулярне оновлення продукції в залежності від стану сучасного автомобільного ринку;
 • доступні ціни;
 • різні варіанти оплати та отримання замовлення.

А найголовніша перевага – це індивідуальний підхід до потреб кожного користувача нашого сервісу.

FAQ

«Запчастини до авто по ВІН-коду» - поширена послуга сучасних автомобільних магазинів, як онлайн так і звичайних. Адже вона надає можливість майже безпомилково знайти необхідну деталь і покращити нею свій транспорт. Розглянемо декілька запитань, що виникають у процесі.

Де знайти VIN-код?

Номер із 17 символів найзручніше перевірити в техпаспорті автомобіля. Також він вказаний в декількох місцях в самому авто:

 • під капотом;
 • корпус двигуна;
 • на лобовому склі в спеціальному «віконечку»;
 • на стійці водійських дверей;
 • під обшивкою підлоги в зоні водійського крісла.

Інформація з унікальним кодом дублюється декілька разів задля безпеки авто та його запчастин.

Як замовити запчастини по VIN-коду?

Не знаючи номер необхідної деталі, ви можете в спеціальному полі ввести VIN-код власного авто та обирати комплектуючі із запропонованого списку. Тут ви знайдете лише максимально сумісні варіанти.

Чи достатньо лише VIN-коду?

Не зважаючи на майже чарівну дію ідентифікаційного номеру, іноді менеджер магазину потребує додаткову інформацію. Завчасно підготуйте дані щодо об’єму двигуна, розташування керма, паливо, що використовується та ін.

Як по VIN-коду дізнатись який двигун?

Знайти запчастини по VIN-коду – максимально вірне рішення, яке допоможе водію підібрати сумісні деталі. В процесі пошуку унікальний номер надасть інформацію про ваше авто, що дуже актуально при купівлі вживаного транспорту.

За допомогою ВІН-коду необхідно перевірити всю важливу інформацію про «серце» автівки, технічні характеристики та відгуки. Таким чином, купуючи автомобіль, майбутній власник приймає максимально обґрунтоване рішення.

Введіть у поле «VIN» 17 унікальних символів і отримайте всі важливі дані щодо певного транспорту. Пам’ятайте, двигун – достатнього коштовна деталь, тому дуже важливо з’ясувати всю інформацію про майбутню покупку.